З Днем студента!

Дата: 17.11.2023 10:06

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас з Днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

Студентські роки − це світанок життя, світлих мрій про майбутнє та реалізації найсміливіших ідей. В цей день хочу подякувати вам за вашу самовідданість та наполегливість. Ви продовжуєте навчання, незважаючи на війну. Ви демонструєте всьому світу, що Україна – це країна, яка має майбутнє.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчанні та житті. Нехай ваші мрії збуваються, а прагнення втілюються в реальність. Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля, і не втрачайте дух свободи!

Бережіть себе  і тих, хто поруч!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ