З Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2023 09:19

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто за покликом серця безкорисно допомагає людям. Бути волонтером - означає віддавати частку свого серця іншим, бути готовим протягнути руку підтримки тим, хто найбільше її потребує. Символом міжнародного волонтерського руху є серце, простягнуте рукою. Так і кожен із вас віддає людям частинку себе.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі. Нехай ваше добро повертається до вас сторицею!

Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!

Слава Україні!

З повагою Соснівський селищний голова Микола Кот