З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 08:54

Шановні ветерани,  військовослужбовці, захисники та захисниці  України!

Від щирого серця вітаю вас з  Днем Збройних Сил України!  Це загальнонаціональне свято в нашій державі, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, адже українці  завжди згуртовувалися і доводили, що весь народ може стати на оборону своєї країни.

Висловлюю щиру подяку кожному, хто проявив та проявляє героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. На вашій сміливості, відданості та небайдужості тримається надія всього нашого українського народу.

Бажаю нашим воїнам міцного здоров’я та незламної волі, мирного неба над Україною, сили духу та незгасимої енергії, благополуччя та добробуту! Повертайтеся живими,  наші славні бійці!  І нехай кожна сім’я  дочекається своїх захисників та захисниць!
Вічна пам’ять воїнам, що віддали свої життя за Україну та низький уклін родинам загиблих Героїв!
Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою Соснівський селищний голова      Микола КОТ