З прийдешнім Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 16:58

Шановна Соснівська громадо!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2024 роком!

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Я бажаю, щоб рік прийдешній здійснив наше єдине і спільне бажання – перемоги нашій Україні! Адже кожного дня ми доводимо усьому світу, що українці нація незламних та сильних людей, тому що кожен із нас веде відважну боротьбу за життя у вільній незалежній Україні: хтось безпосередньо зі зброєю в руках, хтось волонтерською діяльністю чи іншою допомогою, хтось своєю працею, і всі ми прагнемо якнайшвидшої перемоги та довгоочікуваного миру і спокою в нашій країні.

Щиро зичу всім міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя та миру, щоб всі прикрощі та негаразди – залишилися у минулому. Низький уклін перед родинами всіх наших воїнів, і перед кожним Захисником та Захисницею, які сьогодні захищають нас, безмежна їм вдячність за мужність і патріотизм. Повертайтеся живими та здоровими до своїх сімей та домівок.

В нашому серці та пам’яті назавжди ті, хто захищає нас з легіону Небесного війська…

З Новим 2024 роком!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ