«Золотим хрестом» Головнокомандувача Збройних Сил України нагороджений солдат із Соснівської громади – Ярослав Миколайович Сімонов

Дата: 29.01.2024 14:32

Пишаємось нашими Героями!

«Золотим хрестом» Головнокомандувача Збройних Сил України нагороджений солдат із Соснівської  громади – Ярослав Миколайович Сімонов, житель  с. Маринин.  Захисник отримав  високу нагороду за успішне виконання бойових завдань в найгарячіших напрямках. А нещодавно воїн був  нагороджений медаллю «За відвагу» Всеукраїнського обєднання «КРАЇНА».

Вітаємо  Ярослава  із заслуженими нагородами та  дякуємо за героїзм та відданість!

Молоді, сильні, впевнені у Перемозі! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!