Звіт про запити

Дата: 30.01.2024 16:49

Впродовж 2023 року отримано 19 запитів на публічну інформацію, з них, 13 надійшло від обласної державної адміністрації, 1 - від районної державної адміністрації, 2 – від громадських організацій, 3 – від громадян.

За результатами розгляду дано роз’яснення – 4, вирішено позитивно – 15. Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповіді надано без порушень термінів, не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту, в письмовій формі на вказану поштову або електронну адресу.

Звіти про роботу із запитами на публічну інформацію щокварталу висвітлюються на офіційному вебсайті селищної ради.