15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 09:47

Щорічно, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю. Українці відзначають цей день як день пам’яті тих, хто з честю виконував свій військовий обов’язок у локальних збройних конфліктах.

Афганська війна – одна із найтрагічніших сторінок історії. Ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей.

Пам’ятаємо героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовій присязі, що продемонстрували віддані сини і дочки України.

Честь і слава вам за мужність, стійкість та витримку. Ваша вірність заслуговує на глибоку повагу. Схиляємо голови у скорботі перед тими, хто віддав своє життя.