Дата: 26.02.2024 08:35

26 лютого 2024 року минає друга річниця з дня загибелі Захисника України, нашого Героя - Попика Олександра Івановича.

Народився Олександр 23 серпня 1997 року в с. Стовпин Рівненської області. З 2004 року почав навчання у Стовпинській гімназії. У 2007 році сім'я переїхала в село Совпа, де наш Захисник до 2012 року закінчував навчання у Совпівській загальноосвітній школі.

У листопаді 2019 року Олександр розпочав строкову службу в 80 окремій десантно-штурмовій бригаді міста Львова. Через чотири роки після служби підписав контракт, та продовжив службу.

На превеликий жаль, воїн загинув 26 лютого 2022 року в Херсонській області у віці 24 роки.

Вічна пам’ять та слава українському Захиснику.

Пам’ять про нашого воїна живе у серцях кожного!

Герої не вмирають!