Оголошення про прийом документів для отримання одноразової грошової допомоги жителям Соснівської селищної ради, які мобілізовані до Збройних Сил України, на закупівлю твердого палива на 2024 рік!

Дата: 04.03.2024 10:58

Соснівська селищна рада проводить прийом документів для отримання одноразової грошової допомоги жителям Соснівської селищної ради, які мобілізовані до Збройних Сил України, на закупівлю твердого палива на 2024 рік.

Для одержання одноразової грошової допомоги військовослужбовець особисто або один із членів сім,ї (дружина, чоловік, повнолітні діти, мати, батько, брат, сестра), інша особа за дорученням військовослужбовця, має звернутись до Соснівської селищної ради або ж до старостинського округу із заявою та подати такі документи:

- паспорт громадянина України. У разі подання паспорта у вигляді ІД-картки додається довідка про місце реєстрації;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- довідку або витяг із наказу Першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Рівненської області, інших територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військових частин про призов військовозобов’язаного на військову службу під час мобілізації;

- реквізити банківського рахунку;

- свідоцтво про шлюб (при зверненні одного із подружжя);

- свідоцтво про народження військовослужбовця (при зверненні одного із батьків, дітей);

- довіреність (у разі подання заяви іншою особою за дорученням військовослужбовця);

- інші документи, що підтверджують факт родинних відносин;

- згоду на обробку персональних даних.

Для одержання одноразової грошової допомоги один із близьких родичів (дружина, чоловік, повнолітні діти, мати, батько, брат, сестра) загиблого або зниклого безвісти військовослужбовця Соснівської громади має звернутись до Соснівської селищної ради або ж до старостинського округу із заявою та подати такі документи:

- паспорт громадянина України. У разі подання паспорта у вигляді ІД-картки додається копія довідки про місце реєстрації;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- свідоцтво про смерть військовослужбовця/сповіщення про зникнення безвісти військовослужбовця;

- реквізити банківського рахунку;

- свідоцтво про шлюб (при зверненні одного із подружжя);

- інші документи, що підтверджують факт родинних відносин;

- згоду на обробку персональних даних.

Питання про надання одноразової грошової допомоги не розглядається у випадку:

- відсутності необхідних документів;

- особистої відмови військовослужбовця від отримання допомоги;

- надання недостовірних даних.