Нарада з освітянами

Дата: 04.03.2024 16:24

Сьогодні Соснівський селищний голова Микола Кот та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Павло Стерлюс провели нараду за участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Людмили Шекель, директорів та заступника директора закладів освіти. Під час зустрічі розглядалися питання щодо формування мережі старшої професійної школи. Було здійснено аналіз існуючої мережі ЗЗСО, професійно-технічної освіти та контингенту учнів 4-6 класів (2023 - 2024 н.р.). Було визначено заклад професійно-технічної освіти, який може бути проєктним закладом старшої професійної школи, його загальну місткість та місткість гуртожитку.

На завершення було надано відповідні доручення із виконанням рекомендацій за результатами аналізу наради.