Поліція Рівненської області інформує

Дата: 26.03.2024 12:13

⚠️ Жителька Вараського району втратила на продажі дитячого 🚲 велосипеда майже 28 тисяч гривень

‼️ Правоохоронці звертаються до громадян: не переходьте за невідомими посиланнями.

💻 Жінка розмістила оголошення про продаж велосипеду за 400 гривень на одній із торгівельних платформ. Невдовзі з’явився «покупець», який запропонував оформити послугу доставки та надіслав посилання

👉 Клікнувши на нього, жінка зазначила конфіденційні дані картки і код підтвердження транзакції.

За кілька хвилин на її телефон прийшло сповіщення про зарахування на картку 14 тисяч гривень. В діалоговому вікні сайту, на якому вона авторизувалася, їй надійшли рекомендації, як «активізувати» кошти.

Прослідувавши настановам, жінка знову отримала сповіщення про зарахування ще 14 тисяч гривень.

☝️Як виявилося, вона переказувала власні кошти із кредитної на карту для виплат, до якої шахраї вже мали доступ.

❗️ Таким чином, жінка переказала аферистам 27 600 грн.