У Соснівському будинку культури проходила онлайн – презентація книги Ірини Озимок «Місто, в якому є Я»

Дата: 02.04.2024 11:32

У неділю, 31.03.2024 р., в Соснівському будинку культури, проходила онлайн – презентація книги Ірини Озимок «Місто, в якому є Я».

Присутні члени гуртка «Бібліотека під сонцем», представники закладів культури і освіти громади. В ході зустрічі діти розглядали питання екології, дитячого дозвілля в громаді; мали змогу поспілкуватися з письменницею в прямому ефірі (Соснове-Варшава), отримали відповіді на поставлені запитання.

Крім цього, учасники заходу заповнили «Книгу очікувань зустрічі», представили свої малюнки для рукописної книги «Моє селище у майбутньому».

Ірина Ковальчук, бібліотекар Соснівської бібліотеки для дорослих, підготувала для дітей вікторину «Юні знавці книги». Завідувач бібліотеки для дорослих Наталія Геращенко представила учасникам зустрічі презентацію «Чому варто читати книги».

Діти, вмотивовані тим, що книга – це найкращий друг, джерело знань, з посмішками та книгами від автора, призами розійшлись по домівках.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2797098500570036/posts/3741124962834047

За матеріалами  КЗ "Ценр культури, дозвілля та туризму" Соснівської селищної ради