Річниця загибелі Захисника України

Дата: 14.04.2024 08:12

Сьогодні, 14 квітня 2024 року, минає перша річниця із дня загибелі Захисника України Віктора Лашти, який народився у с. Маринин.

Віктор Євгенович Лашта, 17.06.1973 р.н., проживав у с. Зірне, Березнівської громади. У березні 2022 року призваний до лав ЗСУ захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. На жаль, загинув 14.04.2023 під час ракетного обстрілу в районі населеного пункту Мирне Донецької області. Поховали воїна з усіма військовими почестями у с. Маринин.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас. Щирі співчуття рідним та близьким воїна.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях!