Безбар’єрність в дії: підрозділи міграційної служби Рівненщини доступні для маломобільних груп населення

Дата: 15.04.2024 09:15

Упродовж останніх років частина територіальних підрозділів міграційної служби Рівненської області змінила місце розташування. Так, нещодавно Березнівський відділ УДМС відкрився за новою адресою: м. Березне, вул. Миколи Буховича,6. Нове приміщення розташоване у зручному місці,  комфортні умови для праці і надання адміністративних послуг, прозорі дії і швидкий результат – це те, чого очікують люди від візитів до міграційної служби.

Надаючи адміністративні  послуги громадянам, важливо врахувати потреби усіх категорій, у тому числі людей літнього віку, осіб з інвалідністю чи з тимчасовим порушенням здоров’я. Питання забезпечення доступності для маломобільних  груп  було і є  серед пріоритетних. Мова про перший поверх в адміністративному приміщенні, облаштування пандуса біля входу, створення інших умов відповідно до сучасних вимог доступності і безбар’єрного простору.

Нагадаємо, що оформити внутрішній паспорт громадянина України чи паспорт для виїзду за кордон можна в будь-якому підрозділі Міграційної служби незалежно від місця реєстрації.