Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дата: 05.05.2024 10:41

Шановні жителі Соснівської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим християнським святом – Великоднем! Це день, що сповнює нас світлою радістю, душевним спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. Сьогодні, ми зі щирою надією несемо до Господа свої молитви, щоб подарував якнайшвидшу Перемогу Україні та повернув до рідних домівок наших воїнів.

Висловлюю щиру вдячність Захисникам і Захисницям, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси нашої Батьківщини. Дякую матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Нехай Господь оберігає вас, дарує силу та зміцнює дух. Ми молимося за тих Захисників, хто героїчно віддав своє життя за Україну. В глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих. Доземний вам уклін та людська шана!

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям та благополуччям, а Великодні дзвони озвуться у нашому серці вірою, надією та любов’ю. Доброго і світлого майбутнього нашій Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями, Соснівський селищний голова Микола КОТ