Чабалець Михайло Павлович

Дата: 18.06.2024 11:24

ЧАБАЛЕЦЬ Михайло Павлович, народився 05 квітня 1974 року в селі Маринин.

У вересні 1981 року пішов навчатися до першого класу Марининської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів.

Після закінчення 9 класу продовжив навчання в Соснівському ПТУ №8, яке успішно завершив зі свідоцтвом з відзнакою.

З 1992 по 1994 рік проходив строкову військову службу.

Михайло працював в КСП “Зоря”, вальщиком лісу в Соснівському лісгоспі, різноробочим.

25.10.2000 року одружився, згодом в подружжя народилося двоє дітей.

З 2014 року мужньо захищав Україну в зоні АТО на Донеччині.

05 липня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації навідником-оператором механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини, загинув Герой 26.07.2023 року в Запорізькій області. Протягом цього часу, Захисник вважався зниклим безвісти, однак, 10 червня 2024 року тіло військовослужбовця було опізнано.