Український договір – потужний крок до розвитку нашої безпеки

Дата: 12.07.2024 19:12

Український договір – потужний крок до розвитку нашої безпеки. Підписанням цього документа завершився 75-й саміт НАТО у Вашингтоні.

Це доповнення до Спільної декларації G7, погодженої рік тому у Вільнюсі. До неї вже приєдналися 32 учасники. З 23-ма з них Україна уклала двосторонні безпекові угоди. Зокрема – зі Сполученими Штатами.

Дякую військово-політичному керівництву України, і зокрема Президенту Володимиру Зеленському за кропітку роботу щодо побудови надійних гарантій безпеки для нашої держави.

Документ відкритий для підписання й іншими країнами. Він фіксує:

довгострокову підтримку України;

розвиток наших Сил оборони;

механізм екстрених консультацій на випадок ескалації війни чи можливої агресії в майбутньому.

Український договір – новий рівень стосунків між нашою державою та її партнерами. Це значне досягнення, що посилює нашу державу, але в жодному разі не призупиняє її шлях до НАТО.

Фото без описуДжерело:Олександр Коваль