Послуга електронного бронювання

Дата: 18.07.2024 08:37

Відсьогодні на порталі Дія запрацювала послуга електронного бронювання https://diia.gov.ua/services/bronyuvannya-pracivnikiv . Керівники критично важливих підприємств та підприємств, які забезпечують потреби сил оборони, відтепер можуть бронювати співробітників онлайн через Дію.

Як працюватиме бронювання в Дії:

Керівник компанії подає списки військовозобов’язаних співробітників та затверджує заяву електронним підписом.

Система перевіряє, чи людина працевлаштована офіційно та чи є дані про неї у реєстрі Оберіг.

Дія надішле сповіщення керівнику про результат розгляду протягом доби.

Система автоматично переведе військовозобов’язаного на спеціальний військовий облік, після чого він вважатиметься заброньованим. Якщо рішення позитивне, інформація про бронювання співробітника зʼявляється у застосунку Резерв+. Витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі Дія та за потреби роздрукувати.

Джерело:Рівненський обласний ТЦК та СП