26 Листопада, 2023 р., 21:45
Відповідно до розпорядження Соснівського селищного голови 27 листопада 2023 року в Соснівській територіальній громаді оголошено Днем жалоби, у зв’язку із здійсненням військового поховання загиблого Захисника України- Богдана БІЛОУСА.
24 Листопада, 2023 р., 17:33
Соснівська селищна рада  відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади — начальника відділу Центру надання адміністративних послуг Соснівської   селищної  ради  Рівненського  району    Рівненської     області.
24 Листопада, 2023 р., 17:29
Соснівська селищна рада  відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади — головного спеціаліста служби у  справах дітей Соснівської  селищної ради Рівненського району Рівненської області.
24 Листопада, 2023 р., 17:18
Соснівська селищна рада  відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади — головного спеціаліста загального відділу Соснівської  селищної ради Рівненського району Рівненської області.
15 Листопада, 2023 р., 11:27
Шановні громадяни!
14 Листопада, 2023 р., 15:52
Повідомляємо, що   у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  20 та 21 листопада  поточного року,   з 08:00 до 17:00 на території Соснівської громади буде частково відсутнє електропостачання.
13 Листопада, 2023 р., 17:21
Відповідно до розпорядження селищного голови від 13 листопада 2023 року №224 «Про скликання  чергової двадцять сьомої   сесії восьмого скликання Соснівської селищної ради Рівненського району  Рівненської області», 24 листопада  2023  року, о 10:00  в приміщенні  комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" селищної ради (актовий зал), за адресою: смт Соснове, вул. Шевченка, 9,   відбудеться засідання  чергової двадцять сьомої сесії  VІІІ скликання  Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.
02 Листопада, 2023 р., 16:26
За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, 3  листопада очікуються пориви вітру 15 – 20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).