07 Жовтня, 2023 р., 12:07

07 Жовтня, 2023 р., 10:51
Відповідно до розпорядження Соснівського селищного голови 7 та 8 жовтня 2023 року у Соснівській територіальній громаді оголошено Днями жалоби, у зв’язку із здійсненням військового поховання загиблого Захисника України- Петра СУЛЬЖИКА.
28 Вересня, 2023 р., 14:47
Цієї неділі, 1 жовтня, Рівненщина приєднається до  Всесвітнього дня ходьби (World Walking Day)  #worldwalkingday #ua_rivneregion
27 Вересня, 2023 р., 16:51
Буває, що мовчання здатне сказати більше, ніж будь-які слова.
25 Вересня, 2023 р., 12:58
Повідомляємо, що завтра, 26 вересня поточного року, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт з 10:00 по 16:00 на території Соснівської громади спостерігатиметься низька напруга в електромережі (с. Великі Селища по вул. Гора та вул. Квіткова буде відсутнє електропостачання).
23 Вересня, 2023 р., 10:37
Відповідно до розпорядження Соснівського селищного голови          23  вересня 2023 року  у  Соснівській територіальній громаді оголошено Днем жалоби, у зв’язку із здійсненням військового поховання загиблого Захисника України -  Андрія БОЙЧУКА. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ, закладів і організацій незалежно від форм власності. Обмежити проведення розважальних, культурно-масових заходів  на території громади.
23 Вересня, 2023 р., 10:04
Сьогодні очікуємо прибуття кортежу із тілом загиблого Захисника України - БОЙЧУКА Андрія Вікторовича . Про час прибуття автокортежу до будинку дружини за адресою: с. Губків, вул. Молодіжна, 5 та до батьківського будинку за адресою: смт Соснове, вул. Тиха, буде повідомлено додатково.
22 Вересня, 2023 р., 21:09
Завтра, 23.09.2023, прибуде похоронний кортеж із тілом загиблого Захисника України - БОЙЧУКА Андрія Вікторовича до будинку, де він проживав разом з дружиною, за адресою: с. Губків, вул. Молодіжна, 5. Після прощання із загиблим у с. Губків, кортеж із тілом Захисника вирушить до батьківського будинку, за адресою: смт Соснове, вул. Тиха.
22 Вересня, 2023 р., 17:52
Біда не приходить одна... Тільки-но проводжали та встеляли останню земну дорогу загиблого воїна Дмитра квітами, не встигнувши оговтатись від важкої втрати,  як чергова чорна звістка знову сколихнула громаду…