06 Грудня, 2022 р., 11:39
Необережне поводження з вогнем може наробити багато біди. Неухильно дотримуйтеся правил безпеки.
05 Грудня, 2022 р., 10:47
Найпростіші речі, які врятують життя і здоров'я під час небезпеки.
05 Грудня, 2022 р., 10:33
Суб’єкти господарювання Рівненщини, в цей непростий для країни час, продовжують наповнювати державну скарбницю
05 Грудня, 2022 р., 10:26
Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2022 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 30.12.2021 року № 105, з метою виявлення, підтримки кращих учнівських колективів та окремих виконавців, розвитку та популяризації української патріотичної пісні з 17 по 28 жовтня 2022 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений обласний конкурс патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти .
05 Грудня, 2022 р., 10:06
02 грудня 2022 року, працівниками Рівненського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області спільно із завідувачем сектору «Березнівського бюро БПД» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Пахальчук, на передодні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено інформаційний захід для клієнтів пробації на тему: «Насильство в сім’ї». У ході зустрічі підобліковим засудженим було  роз’яснено різноманітні види насильства, причини їх виникнення та наслідки від грубої сили як для жертви, так і для правопорушника, шляхи запобігання проявам домашнього насильства.
01 Грудня, 2022 р., 12:18
30 листопада поточного року в Соснівській селищній раді відбулося чергове засідання сесії, в ході якої розглянуто 29 питань. Засідання розпочалося з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.
29 Листопада, 2022 р., 15:20
Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі – Конкурс) проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки:
29 Листопада, 2022 р., 15:14
28 листопада, о 10.00, у Соснівській селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. На розгляд комісії винесено 13 питань порядку денного, що в основному стосувалися земельних питань, а також проект рішення про звіт вищезгаданої постійної комісії селищної ради за 2021 рік.