03 Січня, 2023 р., 15:25
Прийнята постанова КМУ «Деякі питання організації реабілітації у сфері охорони здоровʼя» покликана спростити та покращити забезпечення медичними виробами, в тому числі допоміжними засобами реабілітації на всіх етапах реабілітації осіб з обмеженнями повсякденного функціонування.
03 Січня, 2023 р., 15:23
Набрав чинності Закон України, що встановлює щомісячні виплати грошової допомоги людям, яким присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка», лицарям ордена «Богдана Хмельницького» та кавалерам ордена «За мужність».
03 Січня, 2023 р., 11:37
Внесок платників податків Рівненщини в перемогу України - понад 14 млрд гривень
03 Січня, 2023 р., 08:57
Під час дії воєнного стану або загрози поширення епідемії, пандемії, надзвичайної ситуації та за наявності об’єктивних обставин, що унеможливлюють прибуття правопорушника до органу пробації суб’єкт зможе скористатися електронним сервісом «Пробація в смартфоні».
02 Січня, 2023 р., 08:53
В Україні автоматично продовжили деякі соціальні виплати з 1 січня. Разом з тим, для отримувачів допомог, які надаються з урахування сукупного доходу та майнового стану, потрібно підтвердити право на продовження виплат.
30 Грудня, 2022 р., 10:31
З 1 січня 2023 року набирає чинності Закон України №2620-IX "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон).
27 Грудня, 2022 р., 11:52
Рівненщина: в рахунок погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску з початку року вже надійшло до бюджету 34,5 млн гривень
27 Грудня, 2022 р., 11:47
26 грудня у приміщенні Березнівської міської ради три територіальні громади бувшого Березнівського району: Березнівська міська, Соснівська селищна та Малинська сільська уклали договори про співробітництво в частині спільного фінансування (утримання) чотирьох комунальних установ та закладів Березнівської  міської ради, які надають послуги жителям зазначених громад.
26 Грудня, 2022 р., 17:11
У п’ятницю, 23 грудня, під головуванням селищного голови Миколи Кота відбулося  засідання шістнадцятої чергової сесії Соснівської селищної ради восьмого скликання. Загалом було розглянуто 14 питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.
22 Грудня, 2022 р., 14:49
У Соснівській селищній раді, 21.12.2022, відбулося позачергове засідання сесії на якому депутати селищної ради розглянули одне питання: « Про внесення змін до бюджету Соснівської селищної територіальної громади на 2022 рік».