07 Квітня, 2023 р., 15:07
22 Березня, 2023 р., 09:25
Шановні громадяни!
17 Березня, 2023 р., 14:14
Охочі приєднатися – робіть свій вибір уже сьогодні. Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.
16 Березня, 2023 р., 14:52
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення опитування (вивчення громадської думки) щодо перейменування вулиць у населених пунктах Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
16 Березня, 2023 р., 11:10
Щороку восени та на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.
13 Березня, 2023 р., 17:31
За даними Рівненського гідрометцентру 14 березня на території Рівненщини вдень очікуються пориви південно-західного вітру 15-20 м/с, вночі та вранці на окремих ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
09 Березня, 2023 р., 16:22
Нагадуємо, що триває опитування (вивчення громадської думки) щодо перейменування вулиць у населених пунктах Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області. Просимо активніше долучатися до участі в опитуванні!
08 Березня, 2023 р., 11:54
ГУ ДПС у Рівненській області вкотре повідомляє, що платникам податків Рівненщини продовжують неодноразово телефонувати шахраї, використовуючи різні номери мобільних телефонів та просять перерахувати кошти на вказаний картковий рахунок.
24 Лютого, 2023 р., 17:49
В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ.