11 Жовтня, 2022 р., 11:38
Увага! Оголошуємо збір необхідних речей для військовослужбовців.
05 Жовтня, 2022 р., 10:34
Повідомляємо, що сьогодні, 05 жовтня  з 11.00 на території Соснівської селищної ради відбудуться навчання зі стрільби. Зберігаймо спокій!
28 Вересня, 2022 р., 16:53
Комунальний заклад "ВЕТЕРАНСЬКИЙ ПРОСТІР" Рівненської обласної ради інформує, що наразі в області в рамках "Обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та осіб, які брали участь у здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, на 2019-2022 роки" проводиться безкоштовне зубопротезування для учасників бойових дій.
28 Вересня, 2022 р., 16:11
Цієї неділі, 2 жовтня, Рівненщина приєднається до  Всесвітнього дня ходьби (World Walking Day)  #worldwalkingday #ua_rivneregion
28 Вересня, 2022 р., 15:56
Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.
28 Вересня, 2022 р., 15:21
Шановні мешканці громади! За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України, в умовах підготовки підприємств теплопостачання, електро- та газопостачання та водопровідно- каналізаційного господарства області до опалювального періоду 2022/2023 року одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті житлово-комунальні послуги (теплову енергію, постачання гарячої води, водопостачання та водовідведення, утримання житла, газо- та електропостачання, вивезення побутових відходів).
19 Вересня, 2022 р., 12:16
Протягом доби 19 вересня очікуються пориви західного вітру 15 - 20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).
15 Вересня, 2022 р., 17:06
Соснівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Соснівської селищної ради.