17 Червня, 2023 р., 14:56
УВАГА! Траурний кортеж з тілом полеглого воїна ПОП’ЯКА Сергія Вікторовича прямує з Рівного до с. Великі Селища (через м. БЕРЕЗНЕ). ОРІЄНТОВНИЙ час прибуття автокортежу до свого будинку за адресою: с. Великі Селища, вул. Квіткова - 16:30. Військове поховання відбудеться завтра, 18 червня. Похоронна процесія розпочнеться о 14:00 годині у будинку Захисника. Заупокійна служба відбудеться у Свято-Покровському храмі с. Великі Селища. Прохання до всіх жителів населених пунктів територіальних громад вийти та вздовж дороги створити «живий коридор» шани, та гідно зустріти загиблого Героя. Просимо покинути свої буденні справи, та віддати шану Захиснику! Герої не вмирають!
16 Червня, 2023 р., 14:45
Шановні батьки, опікуни , рідні та близькі наших дітей !!!
15 Червня, 2023 р., 15:24
Знову страшна звістка обпікає болем наші серця… В період здійснення наступальних дій в районі південніше н.п. Мала Токмачка, Запорізької області, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, внаслідок смертельного поранення несумнісного з життям, 13 червня 2023 року загинув житель с. Великі Селища - ПОП’ЯК Сергій Вікторович, 29.08.1981 року народження.
14 Червня, 2023 р., 11:43
Траурний кортеж з тілом полеглого воїна Вовчка Анатолія Івановича прямує з Рівного до с. Великі Селища (через c. ФЕДОРІВКА). ОРІЄНТОВНИЙ час прибуття похоронного кортежу до батьківського будинку, за адресою: с. Великі Селища, вул. Березнівська,168 – 13:00 год.
14 Червня, 2023 р., 09:35
Шановні громадяни!
13 Червня, 2023 р., 15:28
Відкриваємо збір допомоги на Херсонщину! Необхідні речі за списком, опублікованим нижче, приносити в приміщення Соснівського будинку культури та адмінприміщення старостинських округів Соснівської селищної ради.
12 Червня, 2023 р., 17:06
Завтра, 13.06.2023, з 09:00 до 16:00 год по вул. Шевченка (частково), вул. Лісова та вул. Л. Українки смт Соснове, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутнє електропостачання.
09 Червня, 2023 р., 11:17
Під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва, Луганської області, героїчно загинув   наш земляк, Вовчок Анатолій Іванович, 09.03.1971 року народження. Анатолій - стрілець-зенітник 3 зенітного ракетного взводу 2 зенітної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону був призваний до лав Збройних Сил України 02.12.2022 року.