13 Січня, 2022 р., 15:10
З метою відродження та збереження духовних традицій українського народу, зв’язку поколінь через залучення молоді та дітей до кращих культурних традицій, виховання патріотизму та національної самосвідомості,  11 січня 2022 року  на центральній площі селища   Соснове,  відбувся Фестиваль "Різдвяні передзвони".
13 Січня, 2022 р., 08:51
У 2021 році в рамках проекту „Протидія торгівлі людьми в Україні”, який реалізується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції спільно з Мінсоцполітики за фінансуванням Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, проведено національне дослідження з питань міграції, торгівлі людьми та інших форм експлуатації мігрантів (далі – дослідження).
11 Січня, 2022 р., 19:51
За інформацією обласного гідрометеоцентру на Рівненщині 12 січня на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).