31 Січня, 2022 р., 14:37
Працівники цих установ, які не отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.
31 Січня, 2022 р., 14:17
У День пам'яті Героїв Крут Президент Володимир Зеленський відвідав Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та зустрівся з курсантами й ліцеїстами військових навчальних закладів України.
31 Січня, 2022 р., 13:03
За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ,  1 лютого на більшій частині території країни на дорогах очікується ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).
29 Січня, 2022 р., 16:46
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, протягом доби 30 січня очікується західний вітер 15 - 20 м/с, вдень сильний північно - західний  вітер 25 - 28м/с, вночі та вранці значний сніг та мокрий сніг, на дорогах збережеться ожеледиця. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
29 Січня, 2022 р., 16:21
29 січня українська громадськість відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут.
28 Січня, 2022 р., 13:55
Для впровадження принципів безбар’єрності  під час комунікацій в роботі органів влади та формування довіри між громадянами та представниками влади, Мінцифра пропонує освітній серіал «Держава без бар’єрів» на платформі Дія.Цифрова освіта.
28 Січня, 2022 р., 13:49
Рівненщина долучається до Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Про це  повідомили під час пресконференції заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода та керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам.
27 Січня, 2022 р., 14:11
За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 1424 хворих із COVID-19 у:
27 Січня, 2022 р., 13:58
Сьогодні в Україні і світі вшановують пам’ять жертв Голокосту. Саме 27 січня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.