18 Грудня, 2023 р., 15:49
Бюджети громад Рівненщини отримали понад 188 млн грн податку на нерухоме майно
15 Грудня, 2023 р., 15:07
Понад 620 мільйонів гривень плати за землю отримали  бюджети  територіальних громад Рівненщини
15 Грудня, 2023 р., 13:11
Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» відзначено Захисника України, жителя Соснівської громади - ХИМЕНКА Максима Юрійовича!
14 Грудня, 2023 р., 12:39
Щодо реєстрації РРО/ПРРО
14 Грудня, 2023 р., 12:37
Сьогодні в Україні вшановуємо тих, хто в мирний час, ризикуючи власним здоров'ям та життям, зупинив розповсюдження смертоносної радіації. Насамперед це день мужніх та самовідданих людей, які прийняли доленосний виклик – захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого четвертого енергоблоку внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС.
13 Грудня, 2023 р., 15:57
Понад 2 мільярди гривень ПДВ отримала держскарбниця від бізнесу Рівненщини
13 Грудня, 2023 р., 12:43
Виклики сьогодення чітко засвідчили життєву необхідність активізації національно-патріотичного виховання, що є наскрізним виховним процесом, спрямованим на утвердження української національної та громадянської ідентичності. Національно-патріотичне виховання під час війни є важливим елементом формування громадянської позиції та національної свідомості.
10 Грудня, 2023 р., 18:01
Сьогодні чергова зустріч у резиденції Святого Миколая проходила для жителів с. Великі Селища та смт Соснове, на яку завітали діти воїнів ЗСУ, ВПО та інші.
08 Грудня, 2023 р., 14:36
Визначено розмір мінімальної зарплати на 2024 рік