05 Лютого, 2024 р., 16:11
До місцевих бюджетів Рівненщини платники податків сплатили понад 673 млн гривень
02 Лютого, 2024 р., 15:20
За інформацією Українського  гідрометеорологічного  центру  3 лютого вночі на заході країни, вдень у більшості областей України пориви вітру 15-20 м/с.
02 Лютого, 2024 р., 15:06
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.
02 Лютого, 2024 р., 14:55
Спрощено систему виплат сім'ям полонених, зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців
02 Лютого, 2024 р., 14:54
Платники податків Рівненщини поповнили бюджет країни на понад  1,2 мільярда гривень
30 Січня, 2024 р., 16:29
Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, з якими можна детально ознайомитися за наступними посиланнями:
29 Січня, 2024 р., 16:59
Наразі існує декілька шляхів подання документів військовослужбовцями для отримання статусу учасника бойових дій. Заяву можна подавати в паперовій або електронній формі.
29 Січня, 2024 р., 10:12
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.