24 Січня, 2024 р., 15:36
У  День Соборності України опорний заклад Соснівський ліцей  отримав  прапор України від хлопців із 25 Десантно-штурмової аеромобільної бригади, який передала їм  мама загиблого Героя Юрія Михайловича Капранчука, їх колега Тетяна Миколаївна.
24 Січня, 2024 р., 15:09
Минулого тижня 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого вшанувала полеглих побратимів, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України, із врученням орденів «Князівський хрест Героя «Навіки в строю». На захід було запрошено рідних загиблого Захисника із Соснівської громади - Білоуса Богдана Івановича, який із честю та відданістю ніс військову службу у цій бригаді. Воїн загинув 22 листопада 2023 року в Харківській області, захищаючи Батьківщину від російської навали, боронячи суверенітет та територіальну цілісність України та кожного з нас.
22 Січня, 2024 р., 16:21
Автор: Олександр Сосновчик
22 Січня, 2024 р., 14:47
Зловмисники створили мережу фішингових «сall-центрів» на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже 2 млн чеських крон, що в еквіваленті складає майже 3 млн грн. У результаті другого етапу міжнародної спецоперації правоохоронці затримали одного з організаторів та вісьмох учасників угруповання.
22 Січня, 2024 р., 12:01
22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
13 Січня, 2024 р., 15:14
Підтримка наших захисників - одне із найважливіших завдань сьогодення.
11 Січня, 2024 р., 14:36
Міністерство молоді та спорту України здійснює формування Календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання на 2024 рік. Подача  відповідних пропозицій реалізації проєктів в 2024 році, прийом пропозицій відкритий до 18 січня 2024 року на електронну адресу: rivne_ukrident_oda@ukr.net
05 Січня, 2024 р., 12:57
Напередодні свята Водохреща питання безпеки на льоду/зимових водоймах є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому застерігаємо громадян бути обережними під час купання на Водохреща та нагадуємо правила безпечної поведінки на водоймах:
05 Січня, 2024 р., 08:29
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА   ПО РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
04 Січня, 2024 р., 10:00
Територіальні громади Рівненщини  отримали понад 10   мільярдів гривень  податкових платежів