29 Червня, 2022 р., 12:32
У середу, 29 червня, на Рівненщині пануватиме спека. Вдень через грози, град та шквали оголошено І рівень небезпечності. Про це повідомляє Рівненський гідрометтцентр. Так, за прогнозами синоптиків, 29 червня ввечері та впродовж доби 30 червня очікуються грози, місцями град та шквали 15-20м/с. Температура з 29 червня до 2 липня сягатиме до 35º
23 Червня, 2022 р., 11:00
Шановні громадяни! Повідомляємо, що сьогодні, 23 червня 2022 року на території Соснівської селищної ради з 11.30 відбудуться навчання зі стрільби.
21 Червня, 2022 р., 11:32
За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 22 червня впродовж доби очікуються грози, шквали та пориви північно-західного вітру 17-22м/с, місцями град, вночі та вранці значний дощ (І рівень небезпечності, жовтий).
17 Червня, 2022 р., 16:16
Відповідно до розпорядження Соснівського селищного голови  від 15 червня  2022 року  №86 “Про скликання  чергової   сесії Соснівської  селищної ради  Рівненського району Рівненської  області”     29 червня 2022 року, о 10:00 в приміщенні Соснівської селищної ради (актовий зал), відбудеться  чергове засідання  десятої сесії VIII скликання.
16 Червня, 2022 р., 16:20
За інформацією Рівненського обласного гідрометеоцентру 17 червня на території Рівненщини очікуються впродовж доби грози, місцями град та шквали 15-20 м/с, вдень місцями град (І рівень небезпечності, жовтий). Температура вночі 10-15 ºС, вдень 18-23 ºС. Рятувальники нагадують громадянам, що у випадках надзвичайних подій пов'язаних з погодними умовами негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".
13 Червня, 2022 р., 14:11
Рада оборони дозволила відвідувати ліс для збору дикоросів у Рівненській області. Проте діятимуть обмеження на визначених прикордонних територіях.
09 Червня, 2022 р., 16:43
За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, протягом 10 червня вдень очікується гроза, град, шквали 15-20м/с.
09 Червня, 2022 р., 10:26
Центр розвитку інновацій (https://cid.center/), Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group (https://advanter.ua/) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України (https://business.diia.gov.ua/economic-recovery) проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу.
03 Червня, 2022 р., 12:57
08 червня 2022 року, з 10 до 13 години у приміщенні Соснівської селищної ради (перший поверх), відбудеться прийом громадян начальником відділу обслуговування громадян (сервісного центру) №1 м. Березне Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Бондаренком Русланом Володимировичем.