16 Лютого, 2022 р., 13:25
На виконання  Указу  Президента  України від 14 лютого 2022 року №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого о 10.00 на території Соснівської селищної ради  усіма підприємствами, установами та організаціями проведено церемонію підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України. Єднаймося! Ми сильні! Ми разом!
15 Лютого, 2022 р., 15:25
До Соснівської громади завітали працівники  Березнівської філії Рівненського обласного центру зайнятості, а саме: директор Березнівської філії  Рівненського обласного центру зайнятості Валерій ДЕНИСЕНКО та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина ДЯЧУК.
14 Лютого, 2022 р., 08:48
Територіальна оборона (ТрО) — система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються у мирний час та в особливий період з метою протидії військовим загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.
14 Лютого, 2022 р., 08:41
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують жителів краю, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2021 році, триватиме до 3 травня 2022. В умовах карантинних обмежень для подання декларації про майновий стан і доходи рекомендуємо скористатись дистанційним способом звітування.
08 Лютого, 2022 р., 12:40
Кампанія декларування – 2022: коли виникає обов'язок щодо подання податкової декларації
08 Лютого, 2022 р., 12:38
Увага! Активізувалась робота шахраїв!
07 Лютого, 2022 р., 10:56
За нестійких погодних умов синоптики прогнозують на найближчі доби плюсову температуру, мокрий сніг з переходом у дощ, ожеледицю. Як показує досвід, жодна відлига не минає без жертв необережної поведінки на льоду. Найчастіше ризикують потрапити у крижані обійми рибалки. В полоні азарту вони часто нехтують правилами безпеки і йдуть на невиправданий ризик, ступаючи на тонкий лід.
04 Лютого, 2022 р., 17:07
4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку. Яка тенденція на Рівненщині щодо цього захворювання і що у медичних гарантіях є безкоштовним при лікуванні онкології?