27 Червня, 2023 р., 11:47
28 червня 2023 року наша країна відзначатиме державне свято День Конституції України. З цієї нагоди  26 червня  2023 року для підоблікових засуджених Рівненського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області,   працівниками сектору було проведено інформаційно-пізнавальну та виховну зустріч  «Сторінками Конституції України». Після багатогодинних баталій Верховна Рада України 28.06.2023 року ухвалила Конституцію України - основний закон нашої держави, який і досі вважається одним з найдемократичнішим в світі.
26 Червня, 2023 р., 16:35
Перше правило безпеки у будь-якій надзвичайній ситуації – зберігайте спокій!
26 Червня, 2023 р., 15:04
У 2023 році на Рівненщині трапилося 16 пожеж спричинених дитячими пустощами з вогнем! На щастя,  ніхто з дітвори не загинув.
26 Червня, 2023 р., 14:56
Про право наших співвітчизників на безкоштовну освіту в сусідній країні йшлося під час наради під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
22 Червня, 2023 р., 11:10
У День скорботи і вшанування пам’яті жертв  війни в Україні,  у Соснівській громаді працівниками селищної ради та її структурних пудрозділів  відбулося покладання квітів до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».
22 Червня, 2023 р., 10:07
У світі безліч видів шахрайських схем, які відпрацьовуються на простих громадянах.
20 Червня, 2023 р., 09:26
Ухвалений Урядом спрощений механізм звернення за житловою субсидією звільнить громадян від потреби збирати довідки, а також витрачати час на заповнення декларації на призначення житлово-комунальних субсидій.