21 Квітня, 2023 р., 11:15
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – це:
21 Квітня, 2023 р., 11:10
Ваучер – це документ встановленого зразка, який дає можливість сплатити за навчання. Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Його вартість встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом.
21 Квітня, 2023 р., 11:06
Державна служба зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг:
20 Квітня, 2023 р., 17:25
Сьогодні, зі сльозами на очах, з почуттям тяжкої й непоправної втрати «живим коридором» шани, преклонивши коліна, жителі Соснівської громади зустрічали траурний кортеж з тілом воїна-земляка Віктора Лашти, який 14 квітня 2023 року загинув на Донеччині, внаслідок ракетного обстрілу.
19 Квітня, 2023 р., 16:49
14 квітня 2023 року, під час ракетного обстрілу в районі населеного пункту Мирне Донецької області, загинув житель села Зірне – Віктор Євгенович Лашта, 17.06.1973 р.н., уродженець с. Маринин. Віктор захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з березня 2022 року.
19 Квітня, 2023 р., 10:17
До завершення опитування (вивчення громадської думки) щодо перейменування вулиць у населених пунктах Соснівської селищної ради залишилося 3 дні! ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення опитування (вивчення громадської думки) щодо перейменування вулиць у населених пунктах Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
14 Квітня, 2023 р., 11:15
На виконання наказу начальника обласної військової адміністрації від 27 квітня 2022 року №143 «Про здійснення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану» (із змінами внесеними наказом начальника обласної військової адміністрації від 20 березня 2023 року №131) та наказу начальника Рівненської районної військової адміністрації від 27 березня 2023 року № 5 «Про організацію заходів щодо здійснення готовності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану»:
10 Квітня, 2023 р., 17:08
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.
07 Квітня, 2023 р., 15:53
В п'ятницю, 07 квітня 2023 року, біля будинку культури в смт Соснове, за участю працівників закладів освіти та культури Соснівської селищної ради пройшла виставка і майстер-класи "Великодні мотиви". В ході благодійної ярмарки було зібрано 3260 грн.