26 Січня, 2023 р., 16:16
У ході підготовки до чергової 17 сесії Соснівської селищної ради, 23 січня поточного року, відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради на якому розглянуто 25 питань порядку денного.
26 Січня, 2023 р., 15:28
У Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що з 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих впродовж 2022 року, в рамках якої річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, які отримали доходи, з яких у 2022 році не сплачено податок на доходи фізичних осіб.
25 Січня, 2023 р., 11:28
Нагадуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року №1105 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306» визначено, що у темний час доби та в умовах недостатньої видимості, пішоходи мають використовувати світлоповертальні елементи або бути в одязі, який має такі елементи. Якщо у людини в одязі є світлоповертаючий елемент, то можливіть аварії зменшується у 6-8 разів. За несприятливих погодніх умов у такому одязі, людину буде помітно на відстані 130-150 метрів, в той час, як людину у темному одязі помітно лише на 25-50 метрів. Крім цього, запроваджується відповідальність водіїв та пасажирів за порушення ними правил користування спеціальними жилетами із світлоповертальними елементами.
23 Січня, 2023 р., 16:19
Сьогодні, 23 січня, відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету Соснівської селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Микола КОТ. Розпочалося засідання з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими, внаслідок збройної агресії росії проти України.
17 Січня, 2023 р., 16:04
Напередодні свята Водохреща питання безпеки на льоду/зимових водоймах є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому застерігаємо громадян бути обережними під час купання на Водохреща та нагадуємо правила безпечної поведінки на водоймах:
17 Січня, 2023 р., 15:24
Якщо зв’язок із захисником України втрачено, звертайтеся на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти та дотримуйтеся чіткого алгоритму дій.
16 Січня, 2023 р., 14:46
Подвиги українських Героїв будуть жити у віках, наш обов’язок щодня пам’ятати та шанувати кожного Захисника, який не вагаючись, мужньо та відважно став на захист України та всіх нас.