06 Лютого, 2023 р., 16:50
У середу, 15 лютого, відбудеться форум ВПО. Ідея заходу - зібрати на одному майданчику активних внутрішньо переміщених осіб, представників громадянського суспільства, бізнесу та влади. Спільно обговорюватимуть проблеми, з якими зіштовхуються ВПО Рівненщини, а також шляхи їх подолання.
06 Лютого, 2023 р., 16:46
Жителі Рівненщини можуть долучитися до 8-ми штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби.
06 Лютого, 2023 р., 16:43
До Соснівської територіальної громади нещодавно вкотре завітали представники благодійного фонду «Рокада». Мета візиту: надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, з числа категорійних осіб, а саме:
02 Лютого, 2023 р., 10:38
Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку Дія. Тепер скасування статусу доступне і на порталі.
02 Лютого, 2023 р., 10:18
Вдова загиблого Захисника України має право на пільги, визначені статтею 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, зокрема, на 50-відсоткову знижку з оплати комунальних послуг, інформує Пенсійний фонд України
02 Лютого, 2023 р., 10:02
Вчора відбулась виїзна робоча зустріч керівництва та фахівців Березнівського управління Рівненської філії Рівненського ОЦЗ з керівництвом Соснівської територіальної громади.
01 Лютого, 2023 р., 16:10
"єРобота": 1 лютого стартує нова хвиля подачі заяв на програму мікрогрантів "Власна справа". Жителі Рівненщини можуть отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн.
30 Січня, 2023 р., 15:17
У п’ятницю, 27 cічня, під головуванням селищного голови Миколи Кота відбулося засідання чергової сімнадцятої сесії Соснівської селищної ради восьмого скликання. Загалом було розглянуто 27 питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.
30 Січня, 2023 р., 11:37
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завжди йде назустріч доброчесним посадовцям. Саме для них Агентство щороку покращує функціонал Реєстру декларацій та намагається спростити механізм подачі декларації в межах законодавства.
29 Січня, 2023 р., 08:47
Довгий час бій під Крутами був оповитий низкою міфів. Найпоширенішим був міф про те, що армії Муравйова протистояли 300 слабко підготованих студентів і гімназистів. Насправді ж у бою під Крутами брали участь понад 500 вояків і 20 старшин. На озброєнні мали гвинтівки, 16 кулеметів, які підтримував саморобний бронепоїзд – 76-міліметрова гармата, встановлена на залізничній платформі.